top of page

תחומי הלימוד

כמעט את הכל ניתן גם ללמוד מרחוק, באמצעות תוכנות שליטה מרחוק ותקשורת פשוטות וזמינות. הלמידה מרחוק היא בתעריף מופחת, נוחה וכדאית. כל מה שצריך הוא חיבור אינטרנט סביר.

סאונד, מיקס ומאסטרינג

DSC_2803.JPG

אז יש לך אולפן קטן בבית והיצירה שלך, לא משנה אם היא טראק אלקטרוני, שיר פופ מקפיץ או בלדה קורעת לב מוכנה. אבל כשמקשיבים לה מול שיר או קטע אהוב עלינו, היא נשמעת לא מספיק.

לא מספיק חזקה, לא מספיק ברורה, עמומה, כואבת וכל מיני מילות תיאור אחרות, שבכל שיר משתנות. משתנות כי חסר את הידע והניסיון איך לגרום לשיר להישמע טוב באמת. איך לתת לו את הנפח, העוצמה ותחושת התנועה שרצית.

לימודי הסאונד עוסקים בדיוק בזה. כיצד להקליט באיכות גבוהה, למקסם את הציוד העומד לרשותנו, לבצע מיקס איכותי לערוצים השונים מהם בנינו את הטראק או השיר, ולבסוף אפילו כיצד לבצע מאסטרינג על השיר הגמור כדי להביא אותו לעולם הסאונד שאנו אוהבים.

נלמד על יחסי עוצמות, תדרים, את כל המעבדים ואפקטים השונים (מאיקוולייזר וקומפרסור כמו שלא הכרתם מעולם עד דיליי, ריוורב ומרחיבי סטריאו) ונבין לעומק כיצד פועל האולפן שלנו ואיך נגיע סוף סוף לתוצאה אליה ייחלנו.

סינטזה

KModular.jpg

אם אתה רוצה ליצור בקלות  ובמהירות כל צליל שעולה בדימיונך, לשחזר ולהבין כיצד נוצרו צלילים בקטעים האהובים עליך, או לצאת למסעות יצירתיים שבסופם נולדת מוזיקה חדשה עם צלילים מקוריים וחדשניים – לימודי סינתזה הם התשובה.

הסינתסייזר הפך כבר מזמן לכלי הנגינה הדומיננטי ביותר בתהליך היצירה המוזיקלי. כמעט כל שיר, יצירה מוזיקלית או פסקול מכילים או בנויים מצלילים מסונתזים. ולמרות שפע הפריסטים המגיעים עם כל סינתסייזר – תמיד עולה הצורך להתאים את הצליל לפרוייקט בו אנו עוסקים.

כל יוצר מוזיקלי חותר להשגת סאונד מיוחד משלו, ורוצה להגיע למצב בו כל מי שישמע קטע שלו יזהה את סגנונו הייחודי ואת הצליל האישי שלו. יצירת צלילים מקוריים לחלוטין באמצעות סינתסייזרים היא אחד הכלים המשמעותיים ביותר להשגת מטרה זו.

בלימודי הסינתזה ניתן לתלמיד בסיס איתן ומעמיק להבנת הסינתסייזר, ידע מדוייק ויעיל בבניה של צלילים מאפס ובשינוי וקסטומיזציה של פריסטים. בשלבים המתקדמים אף לומדים כיצד להכיר ולהשתלט על כל סינתסייזר חדש שנתקל בו בעתיד.

לימודי הסינתזה מעניקים לתלמיד ידע עמוק וכולל, תוך התנסות מעשית ביצירת צלילים לפרוייקטים אמיתיים שלו, ויישום מיידי של הנלמד בעולם האמיתי.

קיובייס, אבלטון והפקת מוזיקה

cubase.jpg

שנים רבות היכולת ליצור מוזיקה היתה שמורה לבני מזל מעטים.. כישרון לא הספיק. כדי לייצר יצירה מוזיקלית של ממש אנשים נזקקו לאולפני הקלטה משוכללים למשך זמן רב. הטכנולוגיה המודרנית כינסה את כל יכולות אולפן ההקלטה וכלי הנגינה יחד אל תוך המחשב.

כיום כל מה שמפריד בין הכשרון והרצון ליצירה ובין הגשמתם הוא השקעה קוטנה בציוד (כל מחשב מודרני יתאים, צריך רק תוכנה,כרטיס קול מתאים, מקלדת וזוג מוניטורים) וברכישת הידע הנחוץ.

איתי תוכל להתאים לך תוכנית לימודים אישית הלוקחת בחשבון ידע מוזיקלי או טכני קיים – או את העדרו – ולהציב מטרות ברורות להשגה ולוח זמנים מוגדר להשגתן. כל תלמיד הוא עולם שלם הדורש יחס אישי ויכולת תכנון והתאמה מצד המורה. עשרות שנות הניסיון שלי יעזרו לנו להבין יחד מה אתה באמת צריך, וכיצד לבנות תוכנית לימודים אישית שתתן תוצאות איכות בזמן סביר.

נוכל גם להשלים את החסר בהבנה המוזיקלית שלך, נלמד לעבד וליצור תפקידים נכונים לכל הכלים ואיך לבנות טראק או שיר

bottom of page