מי אני

אני עוסק במוזיקה, על שלל גווניה ותכניה, כבר יותר משלושים שנה. המוזיקה והטכנולוגיה העוטפת אותה הן מרכז חיי, ומעסיקות אותי יום יום מבוקר עד ערב. אני אדם עם הרבה מזל, מכיוון שמתאפשר לי לקום כל יום ולעסוק בדבר שאני אוהב יותר מכל.  אני מאחל זאת לכל תלמידי.

מתוך יותר כשלושים וחמש שנות קריירה, כעשרים מהן אני מלמד. עם השנים, הפכה ההוראה למשהו גדול בהרבה מעוד פן בעיסוק המוזיקלי. היא הפכה לסוג של שליחות. לחלוק את הידע הרב שנצבר במשך השנים, לפזר ולהוציא אותו לעולם, ולאפשר לאחרים גישה למידע ולתפישות טכניות ואמנותיות שלי לקח עשרות שנים ואינספור פרויקטים ללקט ולאסוף.

בימים אלה אני מחלק את זמני בין עבודה על מספר פרויקטים, חלקם כמפיק (שגם מקליט, ממקסס וממסטר את הפרוייקט) וחלקם כטכנאי. במשך השנים, לימדתי גם במוסדות רציניים אחרים כמו מכללת ספיר, מכללת עמק הירדן, רימון, הד, ורזוננס, שם גם הייתי מנהל פדגוגי ואחראי על פיתוח תוכניות הלימודים.

תחום שבו עסקתי וחידשתי רבות הוא תחום הוראת הסינתזה, עבורו בניתי ולימדתי את הקורס הראשון בתחום בישראל, ובו אני עוסק במרץ רב עד היום.

במהלך הקריירה שלי עבדתי כעוזר טכנאי באולפני גל קול, כטכנאי שידור והקלטות מוזיקה בגלי צה"ל, כקלידן עם גלי עטרי, מאיר בנאי, ריטה, אתי אנקרי , שרון חזיז, להקת בשם ורבים אחרים,  הקלטתי והייתי שותף להפקה באלבומים ובמופעים של ריטה, שלום חנוך, קובי רכט ועוד רבים, מיקססתי להרכבים אלקטרוניים רבים בינהם גם לפיני אהרונבייב, עבדתי כטכנאי באולפני המון (בארדו של היום), צוללת , באולפן של גיל פלדמן ובאולפנים רבים אחרים. הייתי הטכנאי הראשי באולפן המאסטרינג SDL של לואי להב, שם מיסטרתי כ 200 אלבומים, כתבתי מוזיקה לטלויזיה ("עובדה" של אילנה דיין)  וניגנתי פסנתר וקלידים באינספור שירים. הפקתי ואני עדיין מפיק אלבומים לאומנים צעירים.

DSC_3012.JPG
KModular.jpg