Vectro Electro (חיים מיטניצקי)
גיא מוזס

" קובי מורה מאוד מיוחד. מהשיעור הראשון הרגשתי את המסירות האין סופית שלו והיחס האישי החם והאיכפתי.

מאז שפגשתי את קובי אני צובר ביטחון ביכולות שלי כמפיק וממקסס. משיעור לשיעור ארגז הכלים שלי גדל והרגישות של השמיעה שלי מתפתחת. הכל בעבודה מאוד נעימה ומעמיקה, עם יחס יוצא דופן- לכל שאלה תהיה תשובה ולכל בעייה יימצא פיתרון יצירתי, רגיש ומקצועי.
לינקים למוסיקה שלי בפייסבוק:
נוגה חלפון

" אחרי שנים של ניסיונות ומסע חיפושים  בנושא לימוד הסאונד וכל המכלול של הפקה מוסיקאלית באולפן ההקלטות, הגעתי סוף סוף לאיש הנכון לקובי נעים. כמוסיקאית ובעלת אולפן הקלטות מזה שנים אני יכולה לומר בודאות  שפגשתי אדם מקסים סבלני ,רווי בידע  אולפני עולמי, והכי חשוב מורה אמיתי שבדרכים קלות ושיטתיות יודע להעביר את המסר הנכון המותאם לכל תלמיד ותלמיד. תמיד מוכן לענות לכל שאלה ולפתור כל בעיה גם מחוץ לזמן השיעורים .יש לציין  ששיטת הלימוד של קובי הוסיפה לי ביטחון ומיקצועיות בתחום.  מרוצה מאד וממליצה בחם .

האתר של נוגה

בר חכים
Azax Syndrom (רגב עזריה)
Seroxat (עופר דבוש)
Wombax (אלעד בן-נעים)

"קובי הוא טכנאי ומפיק סופר מוכשר ובעל ניסיון עצום. יודע לפתור כל בעיה ובדרכים הכי יצירתיות. אם יש "עיניים של נץ" אז יש "אוזניים של קובי". אבל לפני הכל הוא בן אדם עם לב ענק ואישיות מקסימה ונעימה. תענוג גדול לעבוד איתו וללמוד ממנו. תמיד נותן יחס אישי וחם, תמיד סבלני ותמיד אכפת לו. למדתי ממנו המון ובכל שאלה/התייעצות אני פונה אליו בלי לחשוב פעמיים."

המוזיקה של אלעד

ועוד בעמוד שלו ב soundcloud 

ערן קאשי

"קרוב ל 4 שנים שאני לומד עם קובי נעים סאונד , פסנתר והפקה מוסיקלית.  התחלתי עם ידע בסיסי מאוד והיום יש לי אולפן הקלטות ואני מתעסק במוסיקה לפרנסתי

אני יכול להגיד בלב שלם שקובי עיצב אותי מאוד ולימד אותי דברים שאי אפשר ללמוד בשום מקום.  קובי נותן יחס אישי ומקצועי והוא הבחירה הנכונה לכל מוסיקאי!"

המוזיקה של ערן

רמי אבו ג'אבל

לפני שנתיים וחצי עברתי לת"א בעקבות החלום שלי ללמוד הפקה אלקטרונית ולהפוך למפיק ואיש מוזיקה. לפני שנה וחצי, סיימתי את לימודיי באחת מהמכללות ללימודי מוזיקה. למדתי מסלול להפקה אלקטרונית.  בסיום המסלול הלימודי, אחד הפרוייקטים שהיינו אמורים להגיש היה קטע מוזיקלי שלם. מה שהיינו אמורים לעשות היה להשתמש בכל הידע והכלים שרכשנו במהלך השנה, ובעצם לעשות קטע אלקטרוני בעל רמת הגימור הכי גבוהה שרק יכולנו. אני את הפרוייקט לא הגשתי. ישבתי במשך חודש שלם וניסיתי לעשות את הקטע המוזיקלי שהייתי צריך אבל כלום לא הלך. לקראת סוף הדד ליין להגשת הפרוייקט פגשתי את קובי. בשיעור הראשון שלנו, הוא פשוט ישב בצד וראה מה אני יודע ומה רמת הידע שברשותי.

אחרי שיעור אחד הוא כבר הבין שיש לי ידע רב אבל אין לי שום מושג מה אני צריך בעצם לעשות איתו. לא היה לי שמץ של מושג אין אני מיישם אותו. כיום, כעבור שנה וחצי עם קובי ובעצם פחות מ-30 שיעורים, הגעתי לרמה שלא חלמתי שאגיע אליה בתחילת הדרך. כבר סיימתי קטעים, התחלתי לשלוח ללייבלים ואני פשוט מתקדם מיום ליום בקצב מצויין.

אחד הדברים שהכי עזרו לי הייתה העובדה שקובי הוא מורה בעל ידע רב בהרבה מתחומי המוזיקה ולא רק בהפקה. הייתה לי בעיה בתאוריה מוזיקלית, קובי היה שם. הייתה לי בעיה עם סינתזה, קובי היה שם. הייתה לי בעיה טכנית עם התוכנה והמחשב, כן ניחשתם שוב, קובי היה שם. הוא היה איתי לא רק בשיעורים, הוא היה גם איתי בימים שלא למדנו, דרך הטלפון, ההודעות והמיילים.

מהר מאוד הבנתי שאין מכללה בארץ שתוכל להציע את מה שקובי מציע. עד היום, אני לומד עם קובי ולומד כל פעם משהו חדש.

המוזיקה של רמי

השאירו פרטים

5 + 5 =

תמיד ניתן לפנות אלי ישירות לטלפון.
עדיף בד"כ לשלוח הודעה מאחר ומן הסתם אני בשיעור.

המספר שלי:

 055-88-390-11

קובי נעים - לוגו