לימודי סינתזה

אם אתה רוצה ליצור בקלות  ובמהירות כל צליל שעולה בדימיונך, לשחזר ולהבין כיצד נוצרו צלילים בקטעים האהובים עליך, או לצאת למסעות יצירתיים שבסופם נולדת מוזיקה חדשה עם צלילים מקוריים וחדשניים – לימודי סינתזה הם התשובה.

הסינתסייזר הפך כבר מזמן לכלי הנגינה הדומיננטי ביותר בתהליך היצירה המוזיקלי. כמעט כל שיר, יצירה מוזיקלית או פסקול מכילים או בנויים מצלילים מסונתזים. ולמרות שפע הפריסטים המגיעים עם כל סינתסייזר – תמיד עולה הצורך להתאים את הצליל לפרוייקט בו אנו עוסקים.

כל יוצר מוזיקלי חותר להשגת סאונד מיוחד משלו, ורוצה להגיע למצב בו כל מי שישמע קטע שלו יזהה את סגנונו הייחודי ואת הצליל האישי שלו. יצירת צלילים מקוריים לחלוטין באמצעות סינתסייזרים היא אחד הכלים המשמעותיים ביותר להשגת מטרה זו.

בלימודי הסינתזה ניתן לתלמיד בסיס איתן ומעמיק להבנת הסינתסייזר, ידע מדוייק ויעיל בבניה של צלילים מאפס ובשינוי וקסטומיזציה של פריסטים. בשלבים המתקדמים אף לומדים כיצד להכיר ולהשתלט על כל סינתסייזר חדש שנתקל בו בעתיד.

לימודי הסינתזה מעניקים לתלמיד ידע עמוק וכולל, תוך התנסות מעשית ביצירת צלילים לפרוייקטים אמיתיים שלו, ויישום מיידי של הנלמד בעולם האמיתי.

השאירו פרטים

4 + 1 =

תמיד ניתן לפנות אלי ישירות לטלפון.
עדיף בד"כ לשלוח הודעה מאחר ומן הסתם אני בשיעור.

המספר שלי:

 055-88-390-11

קובי נעים - לוגו